KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12745378
nr 1274 5378
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Oljemålning, Klara sjö, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 30x40 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:17:23
9/9 19:39:20
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström